KONST / Litografier / Färglitografi 14114308
nr 1411 4308
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 164/200. Bildmått: 20x28, yttermått inklusive ram: 30x37 cm
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:43:26
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)